SenSura® Mio Kids

Řada pomůcek SenSura Mio navržená speciálně pro děti od 6 měsíců do 4 let.

Stomické pomůcky SenSura® Mio Kids mají lepicí materiál, který byl vyroben pomocí technologie BodyFit® Technology

Ať jsou děti v pohybu

Lepicí materiál na dětských stomických pomůckách SenSura® Mio Kids má úplně stejné vlastnosti jako elastický lepicí materiál u pomůcek SenSura® Mio pro dospělé.

Je vysoce pružný, takže kopíruje pohyby těla a přináší tak malým stomikům bezpečí i při pohybu. V nabídce jsou dětské pomůcky jednodílné i dvoudílné. 

Víte, že...

  • Pomůcky řady SenSura Mio Kids jsou hrazené z veřejného zdravotního pojištění.
  • Urostomické sáčky jsou indikovány  pro pacienty s urostomií, píštělí nebo drénem.  Výpustné a uzavřené sáčky jsou indikovány pro všechny typy stomií.
  • Pro děti do 6 let lze v indikovaném případě předepsat dvojnásobné množství pomůcek.
  • Pomůcky jsou určené dětem do 18 let, ale můžou být předepsány i dospělým, pokud jejich tělesná konstituce vyžaduje malý stomický systém.

Další vlastnosti pomůcky, které malí stomici ocení

Elastický lepicí materiál ve tvaru hvězdy

Podložka má tvar hvězdy, který umožňuje lepší přilnutí, protože cípy hvězdy krásně obejmou malé kulaté bříško dítěte. Podložku a cípy lze na bříšku natočit a vyhnout se tak přelepení některých nežádoucích míst, např. pupíku.

Fit zóny

Na vnějším okraji lepicího materiálu jsou zabudované tzv. fit zóny, malé vroubkování, které podložce umožní sledovat pohyby těla. Kolem středu lepícího materiálu jsou další fit zóny, které zajišťují pružnost podložky kolem stomie.

Unikátní kruhový filtr

Filtr byl navržen jako kruhový proto, aby pomáhal chránit uhlíkový filtr před ucpáním. Tím se předchází nechtěnému nadouvání sáčku plyny.

Diskrétní vzhled sáčku

Dětský sáček SenSura® Mio Kids je opatřen neutrální šedou tkanou textilií, která je voděodolná a příjemná na kůži. Diskrétní vzhled sáčku nepřipomíná, že jde o zdravotnickou pomůcku.

Pro nejmenší pacienty nabízíme řadu produktů SenSura Mio Baby pro předčasně narozené děti a novorozence do šesti měsíců.

Pomůcky řady SenSura®  Mio Kids jsou zdravotnické prostředky určené pro stomiky – kojence a děti ve věku od 6 měsíců do 4 let. Stomický sáček je určen k pasivnímu sběru výměšků ze stomie. Lepicí stomická podložka je upevněna ke stomickému sáčku a je určena k přilepení k nedotčené kůži kolem stomie. Opakované použití jednorázového produktu může dítěti potenciálně způsobit újmu. Před použitím se poraďte s odborníkem. Čtěte pečlivě  návod k použití a informace o bezpečném používání. 

Přihlaste se do programu Coloplast Care už dnes!

Volejte 800 100 416 nebo pište na info@coloplast.cz.