Potřeba delší doby nošení při cestování nebo účasti na společenských akcích

Během dlouhých cest nebo společenských akcí, kde máte přístup jen k nevhodným toaletám, může být nutné nosit pomůcku delší dobu, než je doporučeno. Rady a doporučení naleznete níže.

Doporučení

Brava® Seal kroužek

Těsnící vyrovnávací kroužek Brava® Seal vytváří těsnení mezi stomií a podložkou a slouží k ochraně před podtékáním a k ochraně kůže. Těsnící kroužek lze také jednoduše tvarovat, aplikovat a odstraňovat.

 

Pásek přídržný Brava pro Sensura Mio

Nový pásek Brava® se čtyřmioušky je speciálně navržen pro novou řadu pomůcek SenSura Mio.

 

 

Brava vyrovnávací elastické pásky - půlkruh

Pásky jsou elastické, takže se pružností přizpůsobí vašemu tělu. Elastické pásky Brava fixují podložku na místě. Jsou pružné, takže se přizpůsobí tvaru vašeho těla a jeho pohybům. Nyní jsou k dispozici nové tvary pásků, které vyhovují jakémukoli tvaru těla či tvaru pomůcky!

 

Pásek vyrovnávací elastický Brava, rovný tvar

Pásky jsou elastické, takže se pružností přizpůsobí vašemu tělu. Rovné vyrovnávací elastické pásky Brava® jsou vhodné prohranaté stomicképodložky. Přizpůsobí se vašemu tělu a drží podložku na místě.

  • Výrazně prodloužit dobu nošení pomůže výměna vašeho běžného sáčku za sáček s větším objemem.
  • Pokud používáte uzavřené sáčky, zkuste je pro takovou příležitost vyměnit za dvoudílný nebo výpustný sáček. Pokud se chystáte cestovat letadlem, můžete očekávat větší plynatost, se kterou si lépe poradíte při použití dvoudílných (odepnutím, vypuštěním plynu a připnutím zpět) nebo výpustných sáčků (otevřením výpusti, vypuštěním plynu a zavřením).

Příslušenství k péči o stomie

Přehrát video
Brava® Seal - těsnící kroužek
Přehrát video
Elastické vyrovnávací pásky Brava®

Důležité!

V případě akutních potíží vždy kontaktujte stomickou sestru.

Přihlaste se do programu Coloplast Care už dnes!

Zapojit se do programu je jednoduché

Volejte 800 100 416 nebo pište na info@coloplast.cz.Našich služeb  už využilo více než 20 tisíc uživatelů, zkuste to i Vy!