Je odstranění stomické pomůcky obtížné nebo bolestivé?

Teplota těla napomáhá správnému přilnutí stomické pomůcky, její odlepení bez použití odstraňovače tak může být bolestivé a mohlo by poškodit kůži. Odstraňovač pomůcku odlepí snadno a šetrně.

Doporučení

Brava odstraňovač adheziv, sprej

Bezbolestné a snadné odstranění lepících materiálů. Brava odstraňovač adheziv představuje snadný způsob, jak odstranit podložku a jakýkoli lepící materiál z kůže bez zhoršení přilnutí následující použité pomůcky.

 

Brava odstraňovač adheziv, ubrousky

Brava odstraňovač adheziv jednoduše odstraní z küže stomickou podložku nebo stomicky sóček a zbytky lepícího materiólu. Navíc tento príprovek nepólí, no küži zoschne bèhem pór vterin a jeho použití nijak neovÎivní bezpečné prilnutí dalšího stomického sóČku. Pro uživatele stomickych pomücek je Brava” odstrańovač adheziv perfektním rešením veîmi jemného odstranèní pomücky z küže.
Vyrobek je k dispozici ve spreji nebo v jednotlivè bolenych vlhčenych ubrouscích na cesty.

 

Brava ochranný film, sprej

Ochranný film, který nepálí na kůži a chrání ji před vlivem výměšků a lepících materiálů. Ochranný film Brava omezuje kožní problémy spojené s podtékáním a neustálým odlepováním a nalepováním stomické podložky. Zároveň nemá negativní vliv na správné přilnutí stomické podložky na kůži.

Aplikace a odstranění

Stomickou pomůcku odstraňujte vždy s opatrností, aby nedošlo k poškození kůže. Na šetrný postup odstranění pomůcky se podívejte ve videu.
V případě, že i přes výše uvedené rady máte stále obtíže s odstraněním stomické pomůcky, zvažte pomůcky s méně silným adhezivem. Pro více informací se prosím obraťte na oddělení péče o zákazníky na tel. čísle 800 100 416.

Video návody

Přehrát video
Jednodílný uzavřený sáček - odstranění
Přehrát video
Dvoudílný uzavřený sáček - odstranění

Příslušenství k péči o stomie

Přehrát video
Ochranný film Brava®
Přehrát video
Odstraňovač adheziv Brava® - sprej

Důležité!

V případě akutních potíží vždy kontaktujte stomickou sestru.

Přihlaste se do programu Coloplast Care už dnes!

Zapojit se do programu je jednoduché

Volejte 800 100 416 nebo pište na info@coloplast.cz.Našich služeb  už využilo více než 20 tisíc uživatelů, zkuste to i Vy!